Новости:
Отсутсвие новостей - само по себе хорошая новость :)
RU|EN
 МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ
Департамент екологічної безпеки

03035, Київ, 35, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел.: (044) 248-23-43;

      факс: (044) 206-31-07, Е-mаіl: bгу1@menr.gov.uа

№7/316-17 від 26.01.2017р.                                                                                                                                Державна екологічна інспекція України

Департамент екологічної безпеки Мінприроди на Ваше звернення від 13.10.2016 № 2/4-4-8019 стосовно проходження екологічного контролю жому бурякового, в межах своєї компетенції повідомляє, шо на виконання міжнародних зобов'язань України, що випливають з її участі у Базельській конвенції, відповідно до постанови Уряду від 29.03.2000 № 574 та статті 2 Базельської конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх видаленням Мінприроди призначене компетентним органом і виділеним центром для виконання цілей цієї Конвенції.

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2000 № 1120 затверджено Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних вантажів та їх утилізацією/видаленням і Жовтого та Зеленого переліків відходів (далі - Положення), яке визначає порядок здійснення державного контролю за транскордонними перевезеннями небезпечних вантажів та їх утилізацією/видаленням під час їх експорту з України, імпорту в Україну чи транзиту територією України.

Згідно з пунктом 4 Положення, висновок, щодо того, чи підпадають відходи Зеленого переліку відходів, які є об'єктом експорту або імпорту, під дію пунктів 6-33 цього Положення, надає Мінприроди. Тобто фактично Мінприроди, здійснюючи функції компетентного органу, визначає за якою процедурою буде здійснюватися імпорт, експорт чи транзит відходів - як небезпечних чи таких, що не є небезпечними.

Відповідно до вимог вищезазначеного Положення для транскордонного перевезення відходів сільськогосподарського і харчового виробництв, якщо вони не інфіковані, в тому числі вантажу жому бурякового (номер згідно з переліком В Базельської конвенції В3060, позиція 115 Зеленого переліку відходів) Мінприроди за результатами аналізу необхідних документів надає висновок щодо процедури транскордонного перевезення.

Слід зазначити, що будь-який вид відходів може мати споживчі властивості та при певних умовах виступати в якості вторинної сировини або товару, але при цьому він утворюється незалежно від бажання або небажання виробника на відміну від виробництва основної продукції.

Директор Департаменту

Екологічної безпеки                                                                                          С.І.Лук’янчук

hhhhh

Обратная связь

Остались вопросы?
Мы с радостью ответим!

Хотите узнать цену "Транскордонне перевезеннями небезпечних відходів" ?

Оставьте свои данные и мы вам дадим последний прайс

Загрузка документов